Post Icon

O nas

O NAS

   Anglojęzyczny Klub Dziecięcy i Niepubliczne Przedszkole ,,Tęczowy Raj’’ jest miejscem, które powstało z myślą zarówno o najmłodszych, jak i o Was drodzy Rodzice, ponieważ kiedy śmieje się dziecko śmieje się cały świat.

   ,,Tęczowy Raj’’ jest placówką opiekuńczo – wychowawczo – edukacyjną, sprawującą całodzienną opiekę nad dziećmi w Klubie Dziecięcym w wieku od 1 roku do 3 lat, a w Przedszkolu od 3 – 6 lat wraz z kompleksową edukacją j. angielskiego.

  Naszym celem jest promowanie edukacji poprzez zabawę i nowoczesne metody wychowania w miejscu pełnym słońca, ciepła i radości. Zapewniamy również bezpieczeństwo oraz radosny rozwoju wszystkich dzieci przy uwzględnieniu ich indywidualnych potrzeb. Zajęcia dla dzieci prowadzone są tak, aby stymulować ich rozwój intelektualny, motoryczny i emocjonalny, co w przyszłości ułatwi maluchom dojrzewanie społeczne, nauczy samodzielności oraz zgodnego współdziałania z rówieśnikami.

  W domowej i przyjemnej atmosferze pod troskliwym i czujnym okiem wykwalifikowanych pedagogów oraz w warunkach idealnych do rozwoju maluszki spontanicznie i kreatywnie mogą z nami spędzać swój czas.

  Nasz klub to kolorowy, bajkowy raj z dziecięcych marzeń, w którym na powierzchni 210m² do dyspozycji dzieci przygotowane są 3 odpowiednio wyposażone sale, 2 łazienki i duży hol.

  Kadra dydaktyczna składa się z wykwalifikowanych pedagogów, a naszym dodatkowym atutem jest zapewnienie dzieciom opieki medycznej dyplomowanej pielęgniarki.

  Jesteśmy do Państwa dyspozycji od poniedziałku do piątku w godzinach od 6.00 do 17.00.

Zapewniamy niezapomniane chwile, magiczne momenty

i to, co najcenniejsze – beztroski uśmiech Twojego dziecka.